Tisztelt Verpeléti Lakosok! A PEVIK Kft értesíti a lakosságot, hogy a szeptember 28. tervezett szelektív hulladékszállítás technikai okok miatt elmarad, helyette szombaton kerül sor a „sárga” kukák ürítésére. A PEVIK Kft kéri a lakosság türelmét és megértését! Farkas Sándor polgármester

Tisztelt Szépkorú Verpelétiek!

 

Három évtizede már szinte hagyománnyá vált, hogy évente október elsején egy kis ünnepséggel, műsorral, vacsorával köszöntjük a város idős lakosságát. Ez az év azonban nagyon megváltoztatta, átalakította, átformálta az életünket, hétköznapjainkat, szokásainkat. A koronavírus járvány miatt településünkön is megritkulnak a személyes jelenléttel járó ünnepségek, találkozások, a hagyományos találkozók, de még a helyi újság is ritkábban jelenik meg. Nem feledkezünk azonban idén sem az időseinkről, a szépkorú lakosságról.

Városunk Önkormányzata és Képviselőtestülete a járványügyi helyzetet figyelembe véve és védve, óvva a legféltettebb és legveszélyeztetetteb generációt, most így a közösségi oldalakon köszönti Önöket. Mindig felnéztünk, megbecsültük és tiszteltük szüleinket, nagyszüleinket, a munkában megfáradt embereket. Itt Verpeléten is sokat köszönhetünk nekik úgy a családjainkban, mint az élet számos területén. Továbbra is szeretnénk óvni, védeni őket, elismerni, megbecsülni eddigi munkájukat, tevékenységüket.

Kedves Szépkorú Verpelétiek! Engedjék meg, hogy az Idősek Világnapja alkalmából magam és Verpelét Város Önkormányzata valamint Képviselőtestülete nevében nagyon jó egészséget, sok örömet, békés boldog éveket kívánjak őszinte tisztelettel és szeretettel mindnyájuknak.

Isten éltessen minden szépkorú, idős embert nagyon sokáig!

Vigyázzunk egymásra!

 

Őszinte tisztelettel és nagyrabecsüléssel:

 

2020. október 1-én

 

Farkas Sándor polgármester

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató! Kedves Érdeklődő!

“Szeretettel köszöntöm Verpelét város honlapján, a bor és nóta falujában!”

Köszönöm, hogy érdeklődik városunk iránt, köszönöm, hogy megtisztel figyelmével. Jó szívvel ajánlom Internetes oldalainkat, amelyeken igyekeztünk bemutatni minden olyan információt, lehetőséget, látnivalót, amelyet fontosnak véltünk tudatni a világgal, benne Önnel is.

Bővebben

Kapcsolat

Polgármesteri Hivatal

3351 Verpelét, Kossuth Lajos út 73.

 

Ügyfélfogadás

Hétfő Nincs ügyfélfogadás
Kedd 7.30-12.00 és 12.30-16.00
Szerda Nincs ügyfélfogadás
Csütörtök 7.30-12.00 és 12.30-16.00
Péntek 7.30-13.30

 

Telefonszámok

Titkárság +36 36 559 300
Polgármester +36 36 559 302
Jegyző +36 36 559 301
Gyermekjóléti
szolgálat
+36 36 559 304
Alapellátási Központ
(idősek otthona)
+36 36 359 129

 

Közérdekű telefonszámok

Mentők 104
Tűzoltók 105
Rendőrség 107

 

Polgári Védelem – Körzeti megbízottak

Vancsó Zoltán r. zls. (20) 776 8085
Bóka László r. ftörm. (20) 534 1343

 

AGRIA Ügyelet

tel: 06-36-314-104

Keresés

©2023 Verpelét Város

Keresés